Kā tapa lapa? Latvijas mēdiju telpa ir tukša un daudzas tēmas apiet vai pieskaras fragmentāri. Tehnoloģiju ziņas pārsvarā tiek sponsorētas, NASA ir neiespējamā misija un pārsvarā lasītājs tiek barots ar “dzelžiem” un to garlaicīgajiem apskatiem. Tomēr pasaulē šobrīd notiek interesantas lietas, attīstās Mākslīgais intelekts, robottehnika, tiek atklāti jauni materiāli biomedicīnā, materiālzinātnē. Mākslas un dizaina pasaulē notiek pamatīgas pārvērtības, ienāk jaunās 3D tehnoloģijas, mainās izteiksmes veidi, īpašuma tiesības uz mākslas darbiem un to tiražēšanas veids piedzīvojis pamatīgas pārvērtības un piedzīvos tās arī nākotnē. Mēs izveidojām šo lapu, lai mums pašiem ir interesanti lasīt par notiekošo. Kādai ziņu kategorijai sekot, katrs var brīvi izvēlēties pats. Mēs uzskatām, ka mūsu uzdevums ir aizgādāt informāciju līdz Jums. Viss ģeniālais ir pavisam vienkāršs. Lielākā daļa lapas ziņu ir angļu valodā, izņemot kategorijas NFT, Bitcoin un Domēni. Ja esat mācījušies kā svešvalodu franču, vācu valodu tad iespējams izmantot mašīntulkošanas rīkus – atvērt KRIPTOMAKSLA.LV Google meklētājā un tas pats piedāvās lapu iztulkot. 

…bet svarīgākais, ka:

Ziņas ir no pārbaudāmiem avotiem, tā kā tās nosedz mūs pašus interesējošas tēmas un cilvēku intereses ar laiku mainās, tāpēc to saturs var mainīties – būs interesanti video no mūsu favorītkanāliem You Tube un vēl daudz kas cits. Šis ir tikai sākums! Mūsu mērķis 24/7 un 365 dienas gadā!

Plus regulāri atjaunosim kriptomaksla.lv lapas saturu un papildināsim ziņu lentu, kā arī izdarīsim mazas izmaiņas mājas lapas dizainā, jo šobrīd darbojamies vēl mazliet testa režīmā! Par ierosinājumiem saturam rakstiet mums: bitcoinfonds@gmail.com.

Jūsu www.bitcoinfoundation.lv!