Kriptovalūtas Cardano dibinātājs Čārlzs Hoskinsons liek lielas cerības uz metaversa attīstību un uzskata, ka tā būs neizbēgami saistīta ar kriptovalūtām, īpaši ar NFT ( video )

Kriptovalūtas Cardano dibinātājs Čārlzs Hoskinsons liek lielas cerības uz metaversa attīstību un uzskata, ka tā būs neizbēgami saistīta ar kriptovalūtām, īpaši ar NFT.

Intervijā Thinking Crypto kanālā Čārlzs Hoskinsons (Charles Hoskinson) izteica viedokli par metaversa attīstību – sociālās virtuālās realitātes koncepciju, kas pēdējā laikā uzņem popularitāti, tai skaitā geimeru vidū. Hobkinsons ir pārliecināts, ka, īstenojot mākslīgo intelektu un citus tehnoloģiskos jauninājumus, lietotāji saņems vairāk “reālistisku” pieredzi, tāpēc metaverss kļūs līdzīga fiziskai pasaulei.

Pēc Cardano dibinātāja vārdiem, metaverss ir patiešām laba lieta, nevis viltība. Bet, lai radītu uzticību un unikalitāti, ir vajadzīgas kriptovalūtas. Ar to palīdzību var piešķirt fizisku formu digitālajām lietām un digitalizēt fizisko telpu, uzskata Hoskinsons. Tuvākajos 5-10 gados metaverss kļūs par milzīgu poligonu kriptovalūtām. Bet īpaši harmoniski tajā “iederas” NFT, piebilda Hoskinsons.

© 2021 The Bitcoin Foundation Latvia